Blog

 • 19/12/2023 0 Komentarze
  Jakich metali nie można oddać na skupie złomu?

  Sprzedaż surowców wtórnych w specjalnych punktach to rozwiązanie nie tylko ekologiczne i pomagające w pozbyciu się odpadów, ale też często związane z możliwością zarobku. Trzeba jednak wiedzieć, jakich metali nie można oddać na skupie złomu, ponieważ istnieją pewne materiały, które nie zostaną przyjęte ze względów bezpieczeństwa, regulacji prawnych bądź innych czynników. Omawiamy je w poniższym artykule, więc jeśli zastanawiasz się, jakich surowców nie warto przynosić do punktu sprzedaży, zapoznaj się z naszym tekstem na ten temat.

  Dowiedz się więcej
 • 04/09/2023 0 Komentarze
  Skup makulatury - co oddawać i ile można zarobić?"

  Recykling niektórych surowców jest rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę nie tylko ze względu na aspekt ekologiczny, ale też możliwość zarobku. W pierwszej kolejności należy jednak zorientować się, co można oddawać na skup makulatury i ile można zarobić w ten sposób. Kwestia ta uzależniona jest od kilku czynników, które musimy mieć na uwadze, jeśli chcemy bez przeszkód oddać określony rodzaj odpadów do specjalnego punktu i otrzymać za to zadowalającą stawkę. Zapraszamy do przeczytania artykułu poświęconego sprzedaży odpadów w postaci wyrobów papierniczych.

  Dowiedz się więcej
 • 03/03/2023 0 Komentarze
  Najcenniejsze metale na skupie złomu - ceny

  Sprzedaż odpadów w specjalnym punkcie kojarzy się z łatwym i szybkim zarobkiem. Warto jednak najpierw wiedzieć, jakie są najcenniejsze metale na skupie złomu oraz zapoznać się z cenami takich surowców. W każdym przypadku można liczyć na pewien zysk, ale jego dokładna wysokość będzie uzależniona m.in. od rodzaju sprzedawanego materiału. W pewnych sytuacjach zarobek za kilogram surowca może wynieść zaledwie kilka złotych, w innych zaś - za 1 gram materiału można dostać kilkadziesiąt złotych. Zapraszamy więc do zapoznania się z informacjami na temat najcenniejszych metali przyjmowanych przez specjalne punkty.

   

  Dowiedz się więcej
 • 30/01/2023 0 Komentarze
  Jak przygotować złom do sprzedaży?

  Decydując się na pozbycie się metalowych odpadów w specjalnym skupie warto w pierwszej kolejności zadbać o ich dobry stan. Aby przygotować złom do sprzedaży należy pamiętać o istotnych informacjach, dzięki którym możliwe będzie przyjęcie wyrobów przez wybrany punkt. O czym musimy zatem wiedzieć, zanim odwiedzimy skup? Najważniejsze informacje na temat odpowiedniego przygotowania metalowych odpadów prezentujemy w poniższym artykule – zapraszamy do lektury.

   

  Dowiedz się więcej
 • 17/01/2023 0 Komentarze
  Co można sprzedać na skupie złomu

  Pozbywanie się metalowych odpadów może być nie tylko okazją do przeprowadzenia porządków, ale też do łatwego zarobku. Przedtem warto jednak wiedzieć, co można sprzedać na skupie złomu i na jaki zysk można wówczas liczyć. Wbrew pozorom zawierane w takich miejscach transakcje nie dotyczą jedynie dużych i ciężkich odpadów z metalowych surowców. Ich szczegółowy zakres może różnić się w zależności od danej placówki. Co więc przyjmują takie punkty?

   

  Dowiedz się więcej
 • 23/12/2022 0 Komentarze
  Cena złomu - od czego zależy?

  Sprzedaż metalowych odpadów w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach stwarza możliwość szybkiego zarobku. Warto jednak mieć świadomość tego, od czego dokładnie zależy cena złomu. Jakie czynniki wpływają na wysokość kwoty, którą można otrzymać w skupie? Kiedy najlepiej jest sprzedawać takie odpady, aby na tym zarobić? Odpowiadamy na te pytania w poniższym wpisie zawierającym najważniejsze informacje na temat sprzedaży złomu - zapraszamy do lektury. 

   

  Dowiedz się więcej