Blog

 • 30/01/2023 0 Komentarze
  Jak przygotować złom do sprzedaży?

  Decydując się na pozbycie się metalowych odpadów w specjalnym skupie warto w pierwszej kolejności zadbać o ich dobry stan. Aby przygotować złom do sprzedaży należy pamiętać o istotnych informacjach, dzięki którym możliwe będzie przyjęcie wyrobów przez wybrany punkt. O czym musimy zatem wiedzieć, zanim odwiedzimy skup? Najważniejsze informacje na temat odpowiedniego przygotowania metalowych odpadów prezentujemy w poniższym artykule – zapraszamy do lektury.

   

  Dowiedz się więcej
 • 17/01/2023 0 Komentarze
  Co można sprzedać na skupie złomu

  Pozbywanie się metalowych odpadów może być nie tylko okazją do przeprowadzenia porządków, ale też do łatwego zarobku. Przedtem warto jednak wiedzieć, co można sprzedać na skupie złomu i na jaki zysk można wówczas liczyć. Wbrew pozorom zawierane w takich miejscach transakcje nie dotyczą jedynie dużych i ciężkich odpadów z metalowych surowców. Ich szczegółowy zakres może różnić się w zależności od danej placówki. Co więc przyjmują takie punkty?

   

  Dowiedz się więcej
 • 23/12/2022 0 Komentarze
  Cena złomu - od czego zależy?

  Sprzedaż metalowych odpadów w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach stwarza możliwość szybkiego zarobku. Warto jednak mieć świadomość tego, od czego dokładnie zależy cena złomu. Jakie czynniki wpływają na wysokość kwoty, którą można otrzymać w skupie? Kiedy najlepiej jest sprzedawać takie odpady, aby na tym zarobić? Odpowiadamy na te pytania w poniższym wpisie zawierającym najważniejsze informacje na temat sprzedaży złomu - zapraszamy do lektury. 

   

  Dowiedz się więcej